Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 74 на 2017 рік (55006)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Львів - Москва Київська (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «74 » Львів - Москва Київська (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 74 Львів - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Львів - Москва Київська (Російська Федерація) 74 з 26/03/2017 щоденно 24:46

Сезонний графік руху поїзда № «74 » Львів - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 74 » Львів - Москва Київська (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «74 » Львів - Москва Київська (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Львів 09:57
Красне 10:43 10:45 2 мин
Злочів 11:06 11:08 2 мин
Тернопіль-Пас. 12:06 12:18 12 мин
Підволочиськ 13:10 13:12 2 мин
Волочиськ 13:21 13:23 2 мин
Хмельницький 14:18 14:33 15 мин
Деражня 15:01 15:03 2 мин
Вінниця 16:26 16:31 5 мин
Козятин-1 17:25 17:27 2 мин
Київ-Пас. 19:33 20:41 68 мин
Ніжин 22:14 22:16 2 мин
Бахмач-Пас. 23:05 23:07 2 мин
Конотоп-Пас. 23:30 23:47 17 мин
Кролевець 00:24 00:26 2 мин
Терещенська 00:46 00:48 2 мин
Хутір Михайлівський 01:25 02:05 40 мин
Суземка (Російська Федерація) 02:42 03:32 50 мин
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 04:46 04:51 5 мин
Москва Київська (Російська Федерація) 10:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут