Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 61 на 2017 рік (54991)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «61 » Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка)

періодичність руху поїзда № 61 Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) 61 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 31,3,5 36:22

Сезонний графік руху поїзда № «61 » Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 61 » Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «61 » Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 20:40
Сольці (Російська Федерація) 23:28 23:30 2 мин
Дно (Російська Федерація) 00:07 00:10 3 мин
Дєдовичі (Російська Федерація) 00:39 00:41 2 мин
Чихачево (Російська Федерація) 01:04 01:05 1 мин
Сущево (Російська Федерація) 01:31 01:33 2 мин
Локня (Російська Федерація) 01:56 02:00 4 мин
Новосокольники (Російська Федерація) 02:46 03:16 30 мин
Невель-2 (Російська Федерація) 03:59 04:01 2 мин
Вітебськ Пас. (Білорусь) 05:18 05:29 11 мин
Богушевська (Білорусь) 06:11 06:13 2 мин
Орша-Центр. (Білорусь) 06:50 07:12 22 мин
Шклов (Білорусь) 07:47 07:49 2 мин
Могилів 1 (Білорусь) 08:27 08:40 13 мин
Бихов (Білорусь) 09:28 09:30 2 мин
Рогачєв (Білорусь) 10:05 10:07 2 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 10:36 11:00 24 мин
Світлогорск-На-Березин (Білорусь) 11:32 11:34 2 мин
Калинковичі (Білорусь) 12:29 12:42 13 мин
Козенки (Білорусь) 13:05 13:06 1 мин
Словечно (Білорусь) 13:40 14:16 36 мин
Овруч 14:58 15:38 40 мин
Коростень-П-З 16:28 16:46 18 мин
Житомир 18:29 18:33 4 мин
Козятин-1 20:05 20:25 20 мин
Вінниця 21:18 21:23 5 мин
Жмеринка-Пас. 22:11 22:34 23 мин
Могилів Подільський 00:54 01:39 45 мин
Велчинець (Молдова, Республіка) 01:49 01:52 3 мин
Окниця (Молдова, Республіка) 02:37 02:56 19 мин
Редиул-Маре (Молдова, Республіка) 03:20 03:21 1 мин
Дондюшани (Молдова, Республіка) 03:34 03:42 8 мин
Гиздита (Молдова, Республіка) 04:08 04:13 5 мин
Дрокія (Молдова, Республіка) 04:26 04:28 2 мин
Бельць Ораш (Молдова, Республіка) 05:15 05:17 2 мин
Фалешти (Молдова, Республіка) 06:08 06:10 2 мин
Петрешти (Молдова, Республіка) 06:47 06:48 1 мин
Берешти (Молдова, Республіка) 06:57 06:59 2 мин
Кишинеу (Молдова, Республіка) 09:02

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут