Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 95 (ТЯСМИН) на 2017 рік (54986)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Черкаси - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «95 (ТЯСМИН)» Черкаси - Львів

періодичність руху поїзда № 95 (ТЯСМИН) Черкаси - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Черкаси - Львів 95 (ТЯСМИН) 26/03-14/06/2017 (крім 10/04-14/05/2017) та з 2/09/2017 по 2,6,10,14,18,22,26 числах кожного місяця; 16/06-30/08/2017 по парних , при двох непарних 2 15:13

Сезонний графік руху поїзда № «95 (ТЯСМИН)» Черкаси - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 95 (ТЯСМИН)» Черкаси - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «95 (ТЯСМИН)» Черкаси - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Черкаси 19:20
Ім.Т. Шевченка 19:57 20:19 22 мин
Шпола 21:14 21:17 3 мин
Багачеве 21:46 21:49 3 мин
Звенигородка 21:58 22:01 3 мин
Тальне 22:34 22:37 3 мин
Поташ 23:11 23:19 8 мин
Христинівка 23:52 00:12 -1420 мин
Розкошівка 00:29 00:31 2 мин
Кублич 00:46 00:48 2 мин
Зятківці 01:06 01:08 2 мин
Губник 01:23 01:25 2 мин
Ладижин 01:48 01:58 10 мин
Демківка 02:14 02:23 9 мин
Кирнасівка 02:33 02:35 2 мин
Вапнярка 02:58 03:20 22 мин
Жмеринка-Пас. 04:24 04:44 20 мин
Деражня 05:43 05:45 2 мин
Хмельницький 06:13 06:23 10 мин
Волочиськ 07:17 07:19 2 мин
Підволочиськ 07:27 07:29 2 мин
Тернопіль-Пас. 08:14 08:19 5 мин
Злочів 09:15 09:17 2 мин
Красне 09:42 09:44 2 мин
Львів 10:33

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут