Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 61 на 2017 рік (54983)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Кишинеу (Молдова, Республіка) - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «61 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 61 Кишинеу (Молдова, Республіка) - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Кишинеу (Молдова, Республіка) - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 61 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 37:24

Сезонний графік руху поїзда № «61 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 61 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «61 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Кишинеу (Молдова, Республіка) 22:20
Сипотень (Молдова, Республіка) 23:25 23:32 7 мин
Берешти (Молдова, Республіка) 00:32 00:34 2 мин
Фалешти (Молдова, Республіка) 01:20 01:22 2 мин
Бельць Ораш (Молдова, Республіка) 02:13 02:15 2 мин
Дрокія (Молдова, Республіка) 03:04 03:06 2 мин
Окниця (Молдова, Республіка) 04:14 04:31 17 мин
Велчинець (Молдова, Республіка) 05:21 05:51 30 мин
Могилів Подільський 06:01 06:46 45 мин
Жмеринка-Пас. 09:14 09:34 20 мин
Вінниця 10:20 10:37 17 мин
Козятин-1 11:33 11:53 20 мин
Житомир 13:17 13:21 4 мин
Коростень-П-З 14:48 15:06 18 мин
Овруч 15:54 16:34 40 мин
Словечно (Білорусь) 17:15 17:52 37 мин
Козенки (Білорусь) 18:27 18:29 2 мин
Калинковичі (Білорусь) 18:53 19:06 13 мин
Світлогорск-На-Березин (Білорусь) 19:57 19:59 2 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 20:38 21:04 26 мин
Рогачєв (Білорусь) 21:30 21:32 2 мин
Бихов (Білорусь) 22:07 22:09 2 мин
Могилів 1 (Білорусь) 22:51 23:06 15 мин
Шклов (Білорусь) 23:47 23:49 2 мин
Орша-Центр. (Білорусь) 00:28 00:50 22 мин
Вітебськ Пас. (Білорусь) 02:05 02:21 16 мин
Городок (Білорусь) 03:02 03:03 1 мин
Невель-2 (Російська Федерація) 03:58 04:16 18 мин
Новосокольники (Російська Федерація) 04:58 05:27 29 мин
Локня (Російська Федерація) 06:12 06:16 4 мин
Сущево (Російська Федерація) 06:41 06:43 2 мин
Чихачево (Російська Федерація) 07:09 07:11 2 мин
Дєдовичі (Російська Федерація) 07:38 07:44 6 мин
Дно (Російська Федерація) 08:10 08:13 3 мин
Сольці (Російська Федерація) 08:47 08:49 2 мин
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 11:44

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут