Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 134 на 2017 рік (54973)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Лисичанськ - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «134 » Лисичанськ - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 134 Лисичанськ - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Лисичанськ - Київ-Пас. 134 з 26/03/2017 щоденно 15:29

Сезонний графік руху поїзда № «134 » Лисичанськ - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 134 » Лисичанськ - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «134 » Лисичанськ - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Лисичанськ 18:03
Рубіжне 18:23 18:30 7 мин
Кремінне 18:45 18:47 2 мин
Кабаннє 19:06 19:08 2 мин
Сватове 19:31 19:35 4 мин
Куземівка 20:05 20:07 2 мин
Кислівка 20:24 20:26 2 мин
Шевченкове-Півд. 21:52 21:54 2 мин
Чугуїв 22:31 22:33 2 мин
Харків-Пас. 23:25 23:55 30 мин
Люботин 00:30 00:32 2 мин
Богодухів 01:24 01:26 2 мин
Губарівка 01:43 01:45 2 мин
Кириківка 02:10 02:12 2 мин
Смородине 02:31 02:33 2 мин
Боромля 02:59 03:01 2 мин
Суми 03:34 03:54 20 мин
Білопілля 04:38 04:40 2 мин
Ворожба-Пас. 04:50 05:10 20 мин
Путивль 05:41 05:46 5 мин
Конотоп-Пас. 06:31 06:35 4 мин
Бахмач-Пас. 06:57 06:59 2 мин
Ніжин 07:53 07:55 2 мин
Дарниця 09:12 09:14 2 мин
Київ-Пас. 09:32

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут