Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 55 на 2017 рік (54972)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Москва Київська (Російська Федерація) - Хмельницький та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «55 » Москва Київська (Російська Федерація) - Хмельницький

періодичність руху поїзда № 55 Москва Київська (Російська Федерація) - Хмельницький на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Москва Київська (Російська Федерація) - Хмельницький 55 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:40

Сезонний графік руху поїзда № «55 » Москва Київська (Російська Федерація) - Хмельницький на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 55 » Москва Київська (Російська Федерація) - Хмельницький планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «55 » Москва Київська (Російська Федерація) - Хмельницький »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Москва Київська (Російська Федерація) 17:49
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 23:22 23:27 5 мин
Суземка (Російська Федерація) 00:52 01:42 50 мин
Київ-Пас. 06:36 07:10 34 мин
Козятин-1 09:11 10:00 49 мин
Робоча 10:36 10:38 2 мин
Холонівська 10:52 10:54 2 мин
Хмільник 11:19 11:21 2 мин
Адампіль 11:43 11:45 2 мин
Старокостянтинів 2 12:10 12:12 2 мин
Красилів 12:37 12:39 2 мин
Хмельницький 13:29

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут