Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 148 на 2017 рік (54965)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «148 » Київ-Пас. - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 148 Київ-Пас. - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Одеса Головна 148 14/04-24/05/2017 та з 2/10/2017 по понеділках, середах, п"ятницях; 26/05-1/10/2017 щоденно; додатково 13,15,18/04/2014 12:58

Сезонний графік руху поїзда № «148 » Київ-Пас. - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 148 » Київ-Пас. - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «148 » Київ-Пас. - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 16:20
Дарниця 16:38 16:40 2 мин
Гребінка 18:17 18:37 20 мин
Драбове-Барятин. 18:59 19:05 6 мин
Пальміра 19:25 19:30 5 мин
Золотоноша-1 19:47 19:49 2 мин
Черкаси 20:18 20:28 10 мин
Ім.Т. Шевченка 21:04 21:28 24 мин
Капітанівка 22:09 22:11 2 мин
Новомиргород 22:30 22:32 2 мин
Виска 22:57 22:59 2 мин
Капустине 23:19 23:21 2 мин
Адабаш 23:40 23:42 2 мин
Помічна 00:02 00:22 20 мин
Людмилівка 00:50 00:52 2 мин
Кавуни 01:10 01:12 2 мин
Южноукраїнська 01:25 01:27 2 мин
Трикратне 01:39 01:41 2 мин
Вознесенськ 01:56 02:00 4 мин
Мартинівська 02:26 02:28 2 мин
Веселинове 02:44 02:46 2 мин
Колосівка 03:15 03:17 2 мин
Березівка 03:30 03:32 2 мин
Одеса Східна 04:44 04:46 2 мин
Одеса Головна 05:18

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут