Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 92 на 2017 рік (54954)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Кременчук-Пас. - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «92 » Кременчук-Пас. - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 92 Кременчук-Пас. - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Кременчук-Пас. - Харків-Пас. 92 з 26/03/2017 щоденно 5:06

Сезонний графік руху поїзда № «92 » Кременчук-Пас. - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 92 » Кременчук-Пас. - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «92 » Кременчук-Пас. - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Кременчук-Пас. 15:16
Козельщина 15:52 15:54 2 мин
Кобеляки 16:12 16:14 2 мин
Ліщинівка 16:31 16:33 2 мин
Нові Санжари 16:49 16:51 2 мин
Полтава-Півд. 17:27 17:47 20 мин
Скороходове 18:36 18:41 5 мин
Люботин 19:49 19:52 3 мин
Харків-Пас. 20:22

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут