Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 109 на 2017 рік (54949)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Херсон - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «109 » Херсон - Львів

періодичність руху поїзда № 109 Херсон - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Херсон - Львів 109 з 26/03/2017 по парних , при двох непарних 28,30,2 19:40

Сезонний графік руху поїзда № «109 » Херсон - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 109 » Херсон - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «109 » Херсон - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Херсон 12:29
Миколаїв Пас. 13:33 13:48 15 мин
Явкине 14:38 14:43 5 мин
Новий Буг 15:18 15:20 2 мин
Казанка 15:50 15:52 2 мин
Долинська 16:29 16:49 20 мин
Куцівка 17:09 17:11 2 мин
Чорнолісська 18:11 18:13 2 мин
Фундукліївка 18:45 18:47 2 мин
Ім.Т. Шевченка 19:21 19:37 16 мин
Городище 20:19 20:21 2 мин
Корсунь 20:41 20:43 2 мин
Миронівка 21:14 21:16 2 мин
Біла Церква 22:13 22:15 2 мин
Козятин-1 00:11 00:13 2 мин
Вінниця 01:06 01:10 4 мин
Жмеринка-Пас. 01:54 02:14 20 мин
Деражня 03:14 03:16 2 мин
Хмельницький 03:45 04:02 17 мин
Волочиськ 04:56 04:58 2 мин
Підволочиськ 05:07 05:09 2 мин
Тернопіль-Пас. 05:54 06:03 9 мин
Злочів 06:58 07:00 2 мин
Красне 07:25 07:27 2 мин
Львів 08:09

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут