Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 185 на 2017 рік (54948)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Львів - Ужгород та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «185 » Львів - Ужгород

періодичність руху поїзда № 185 Львів - Ужгород на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Львів - Ужгород 185 14/04/2017 5:45

Сезонний графік руху поїзда № «185 » Львів - Ужгород на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 185 » Львів - Ужгород планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «185 » Львів - Ужгород »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Львів 15:55
Стрий 17:03 17:05 2 мин
Сколе 17:34 17:37 3 мин
Славське 18:06 18:09 3 мин
Свалява 19:35 19:38 3 мин
Карпати 19:48 19:49 1 мин
Мукачеве 20:06 20:13 7 мин
Батьово-Пас. 20:42 20:46 4 мин
Ужгород 21:40

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут