Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 138 на 2017 рік (54943)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Одеса Головна - Черкаси та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «138 » Одеса Головна - Черкаси

періодичність руху поїзда № 138 Одеса Головна - Черкаси на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Одеса Головна - Черкаси 138 29/03-13/06/2017 та з 5/09/2017 по 5,9,13,17,21,25,29 числах кожного місяця; 16/06-30/08/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:57

Сезонний графік руху поїзда № «138 » Одеса Головна - Черкаси на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 138 » Одеса Головна - Черкаси планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «138 » Одеса Головна - Черкаси »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Одеса Головна 20:09
Роздільна-1 21:10 21:15 5 мин
Веселий Кут 21:43 21:45 2 мин
Затишшя 22:15 22:17 2 мин
Котовськ-Жм. 23:04 23:19 15 мин
Балта 23:41 23:43 2 мин
Жеребкове 00:03 00:05 2 мин
Заплази 00:22 00:24 2 мин
Любашівка 00:35 00:43 8 мин
Врадіївка 01:03 01:05 2 мин
Кінецьпіль 01:31 01:33 2 мин
Первомайськ На Бузі 01:44 01:54 10 мин
Підгородна 02:16 02:18 2 мин
Бандурка 02:34 02:36 2 мин
Глиняна 02:50 02:51 1 мин
Бешкетове 03:05 03:07 2 мин
Помічна 03:18 03:23 5 мин
Новоукраїнка 03:44 03:47 3 мин
Плетений Ташлик 04:05 04:07 2 мин
Шостаківка 04:23 04:25 2 мин
Лелеківка 04:36 04:38 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 04:50 05:05 15 мин
Канатове 05:20 05:22 2 мин
Барвінівка 05:25 05:26 1 мин
Трепівка 05:34 05:36 2 мин
Чорнолісська 05:50 05:52 2 мин
Фундукліївка 07:25 07:27 2 мин
Ім.Т. Шевченка 08:07 08:31 24 мин
Черкаси 09:06

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут