Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 357 (ГУЦУЛЬЩИНА) на 2017 рік (54936)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Рахів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «357 (ГУЦУЛЬЩИНА)» Київ-Пас. - Рахів

періодичність руху поїзда № 357 (ГУЦУЛЬЩИНА) Київ-Пас. - Рахів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Рахів 357 (ГУЦУЛЬЩИНА) з 26/03/2017 щоденно 19:03

Сезонний графік руху поїзда № «357 (ГУЦУЛЬЩИНА)» Київ-Пас. - Рахів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 357 (ГУЦУЛЬЩИНА)» Київ-Пас. - Рахів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «357 (ГУЦУЛЬЩИНА)» Київ-Пас. - Рахів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 14:40
Вінниця 17:37 17:42 5 мин
Хмельницький 19:48 20:05 17 мин
Тернопіль-Пас. 21:56 22:35 39 мин
Теребовля 23:45 23:47 2 мин
Хоростків 00:20 00:22 2 мин
Копичинці 00:42 00:44 2 мин
Чортків 01:17 01:21 4 мин
Товсте 02:12 02:14 2 мин
Заліщики 03:06 03:10 4 мин
Стефанешти 03:36 03:38 2 мин
Городенко-Завод 04:21 04:23 2 мин
Гвіздець 05:00 05:01 1 мин
Коломия 05:37 05:57 20 мин
Яремче 06:57 07:02 5 мин
Татарів 07:34 07:37 3 мин
Ворохта 07:53 07:55 2 мин
Ясиня 08:40 08:43 3 мин
Кваси 09:08 09:10 2 мин
Рахів 09:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут