Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 134 на 2017 рік (54933)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Лисичанськ та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «134 » Київ-Пас. - Лисичанськ

періодичність руху поїзда № 134 Київ-Пас. - Лисичанськ на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Лисичанськ 134 з 26/03/2017 щоденно 16:00

Сезонний графік руху поїзда № «134 » Київ-Пас. - Лисичанськ на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 134 » Київ-Пас. - Лисичанськ планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «134 » Київ-Пас. - Лисичанськ »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 23:20
Дарниця 23:39 23:41 2 мин
Ніжин 00:57 00:59 2 мин
Бахмач-Пас. 01:49 01:51 2 мин
Конотоп-Пас. 02:14 02:19 5 мин
Путивль 03:05 03:10 5 мин
Ворожба-Пас. 03:45 04:07 22 мин
Білопілля 04:18 04:20 2 мин
Суми 05:06 05:43 37 мин
Боромля 06:22 06:23 1 мин
Смородине 06:44 06:47 3 мин
Кириківка 07:04 07:06 2 мин
Богодухів 07:47 07:49 2 мин
Люботин 08:45 08:59 14 мин
Харків-Пас. 09:29 09:59 30 мин
Чугуїв 10:53 10:55 2 мин
Шевченкове-Півд. 11:29 11:31 2 мин
Сватове 13:54 13:56 2 мин
Кабаннє 14:18 14:20 2 мин
Кремінне 14:40 14:42 2 мин
Рубіжне 14:58 15:00 2 мин
Лисичанськ 15:20

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут