Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 606 на 2017 рік (54915)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Рахів - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «606 » Рахів - Львів

періодичність руху поїзда № 606 Рахів - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Рахів - Львів 606 з 26/03/2017 щоденно 8:08

Сезонний графік руху поїзда № «606 » Рахів - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 606 » Рахів - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «606 » Рахів - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Рахів 00:22
Білин 00:36 00:38 2 мин
Кваси 00:51 00:53 2 мин
Ясиня 01:19 01:21 2 мин
Лазещина 01:33 01:35 2 мин
Вороненка 01:55 01:57 2 мин
Ворохта 02:09 02:11 2 мин
Татарів 02:22 02:24 2 мин
Микуличин 02:38 02:40 2 мин
Яремче 02:54 02:56 2 мин
Делятин 03:07 03:09 2 мин
Надвірна 03:38 03:40 2 мин
Хриплин 04:26 04:28 2 мин
Івано-Франківськ 04:38 05:03 25 мин
Галич 05:40 05:42 2 мин
Бурштин 05:54 06:00 6 мин
Букачівці 06:15 06:23 8 мин
Журавно 06:36 06:40 4 мин
Ходорів 06:54 06:57 3 мин
Львів 08:30

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут