Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 720 (ІНТЕРСІТІ) на 2017 рік (54911)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Вінниця - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «720 (ІНТЕРСІТІ)» Вінниця - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 720 (ІНТЕРСІТІ) Вінниця - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Вінниця - Харків-Пас. 720 (ІНТЕРСІТІ) з 26/03/2017 щоденно, крім вівторків 8:13

Сезонний графік руху поїзда № «720 (ІНТЕРСІТІ)» Вінниця - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 720 (ІНТЕРСІТІ)» Вінниця - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «720 (ІНТЕРСІТІ)» Вінниця - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Вінниця 15:27
Калинівка-1 15:44 15:45 1 мин
Козятин-1 16:10 16:11 1 мин
Попільня 16:47 16:48 1 мин
Фастів-1 17:11 17:12 1 мин
Київ-Пас. 17:54 18:09 15 мин
Дарниця 18:25 18:26 1 мин
Бориспіль 18:40 18:41 1 мин
Яготин 19:12 19:13 1 мин
Гребінка 19:37 19:40 3 мин
Лубни 20:05 20:20 15 мин
Ромодан 20:41 20:45 4 мин
Миргород 21:05 21:07 2 мин
Полтава-Київська 21:58 22:00 2 мин
Люботин 23:13 23:15 2 мин
Харків-Пас. 23:40

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут