Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 54 (ЛИБІДЬ) на 2017 рік (54908)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «54 (ЛИБІДЬ)» Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 54 (ЛИБІДЬ) Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 54 (ЛИБІДЬ) 27/03-9/04/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 22:25

Сезонний графік руху поїзда № «54 (ЛИБІДЬ)» Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 54 (ЛИБІДЬ)» Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «54 (ЛИБІДЬ)» Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 13:55
Ніжин 15:24 16:08 44 мин
Чернігів 17:11 17:37 26 мин
Терюха (Білорусь) 19:10 19:45 35 мин
Гомель-Пас. (Білорусь) 20:14 20:39 25 мин
Буда-Кошелівська (Білорусь) 21:22 21:24 2 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 21:56 21:59 3 мин
Рогачєв (Білорусь) 22:25 22:26 1 мин
Бихов (Білорусь) 23:01 23:05 4 мин
Могилів 1 (Білорусь) 23:51 00:39 -1392 мин
Шклов (Білорусь) 01:11 01:13 2 мин
Орша-Центр. (Білорусь) 01:49 02:11 22 мин
Вітебськ Пас. (Білорусь) 03:25 03:38 13 мин
Невель-2 (Російська Федерація) 05:12 05:14 2 мин
Новосокольники (Російська Федерація) 05:56 06:33 37 мин
Локня (Російська Федерація) 07:18 07:20 2 мин
Дно (Російська Федерація) 08:57 09:00 3 мин
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 12:20

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут