Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 1326 безпересадковий вагон на 2017 рік (54869)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Варшава-Всходня (Польща) - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «1326 безпересадковий вагон» Варшава-Всходня (Польща) - Львів

періодичність руху поїзда № 1326 безпересадковий вагон Варшава-Всходня (Польща) - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Варшава-Всходня (Польща) - Львів 1326 безпересадковий вагон 13/03-10/06/2017 щоденно 11:36

Сезонний графік руху поїзда № «1326 безпересадковий вагон» Варшава-Всходня (Польща) - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 1326 безпересадковий вагон» Варшава-Всходня (Польща) - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «1326 безпересадковий вагон» Варшава-Всходня (Польща) - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Варшава-Всходня (Польща) 18:39
Варшава Центральна (Польща) 18:45 18:55 10 мин
Варшава Заходня (Польща) 18:59 19:00 1 мин
Краків-Головний (Польща) 21:18 22:10 52 мин
Краків-Плашув (Польща) 22:16 22:17 1 мин
Бохня (Польща) 22:39 22:40 1 мин
Бзесько Окочим (Польща) 22:48 22:49 1 мин
Тарнов (Польща) 23:05 23:07 2 мин
Дебіца (Польща) 23:32 23:33 1 мин
Ропчице (Польща) 23:41 23:42 1 мин
Сендішув Малоползки (Польща) 23:54 23:55 1 мин
Жешов (Польща) 00:12 00:24 12 мин
Ланьцут (Польща) 00:35 00:36 1 мин
Пшеворск (Польща) 00:50 00:51 1 мин
Ярослав (Польща) 01:01 01:03 2 мин
Пшемисль Засані (Польща) 01:34 01:35 1 мин
Пшемисль (Польща) 01:39 03:56 137 мин
Мостиська-2 05:30 06:00 30 мин
Львів 07:15

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут