Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 814 на 2017 рік (54589)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Фастів-1 - Зернове та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «814 » Фастів-1 - Зернове

періодичність руху поїзда № 814 Фастів-1 - Зернове на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Фастів-1 - Зернове 814 цілий рік щоденно 6:40

Сезонний графік руху поїзда № «814 » Фастів-1 - Зернове на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 814 » Фастів-1 - Зернове планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «814 » Фастів-1 - Зернове »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Фастів-1 15:55
Мотовилівка 16:11 16:12 1 мин
Васильків-1 16:21 16:22 1 мин
Боярка 16:34 16:35 1 мин
Вишневе 16:43 16:44 1 мин
Київ-Пас. 17:00 17:15 15 мин
Протасів Яр 17:19 17:20 1 мин
Видубичі 17:26 17:28 2 мин
Дарниця 17:38 17:41 3 мин
Бровари 17:53 17:54 1 мин
Бобровиця 18:26 18:27 1 мин
Носівка 18:44 18:45 1 мин
Ніжин 19:02 19:04 2 мин
Крути 19:19 19:20 1 мин
Хор.Озеро 19:26 19:27 1 мин
Плиски 19:37 19:38 1 мин
Бахмач-Київ. 19:56 19:57 1 мин
Бахмач-Пас. 20:02 20:04 2 мин
Халимонове 20:14 20:15 1 мин
Конотоп-Пас. 20:28 20:34 6 мин
Мельня 20:53 20:54 1 мин
Алтинівка 21:03 21:04 1 мин
Кролевець 21:15 21:16 1 мин
Терещенська 21:37 21:38 1 мин
Янпіль 21:57 21:58 1 мин
Івотка 22:02 22:03 1 мин
Хутір Михайлівський 22:18 22:20 2 мин
Зернове 22:35

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут