Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 827 на 2017 рік (54578)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «827 » Київ-Пас. - Жмеринка-Пас.

періодичність руху поїзда № 827 Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. 827 цілий рік щоденно 4:44

Сезонний графік руху поїзда № «827 » Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 827 » Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «827 » Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 14:20
Караваєві Дачі 14:26 14:27 1 мин
Київ-Волинський 14:31 14:32 1 мин
Вишневе 14:38 14:39 1 мин
Боярка 14:48 14:49 1 мин
Васильків-1 15:02 15:03 1 мин
Фастів-1 15:27 15:39 12 мин
Кожанка 15:53 15:54 1 мин
Попільня 16:07 16:08 1 мин
Бровки 16:21 16:22 1 мин
Чорнорудка 16:34 16:35 1 мин
Козятин-1 16:55 16:57 2 мин
Кордишівка 17:09 17:10 1 мин
Голендри 17:21 17:22 1 мин
Гулівці 17:32 17:33 1 мин
Калинівка-1 17:40 17:41 1 мин
Десенка 17:51 17:52 1 мин
Вінниця-Вант. 17:57 17:58 1 мин
Вінниця 18:04 18:09 5 мин
Тюшки 18:19 18:20 1 мин
Яришівка 18:26 18:27 1 мин
Гнівань 18:32 18:33 1 мин
Могилівка 18:37 18:38 1 мин
Козачівка 18:44 18:45 1 мин
Браїлів 18:49 18:50 1 мин
Жмеринка-Пас. 19:04

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут