Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 882 на 2017 рік (54574)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Славутич - Фастів-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «882 » Славутич - Фастів-1

періодичність руху поїзда № 882 Славутич - Фастів-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Славутич - Фастів-1 882 з 11/12/2016 по неділях 5:58

Сезонний графік руху поїзда № «882 » Славутич - Фастів-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 882 » Славутич - Фастів-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «882 » Славутич - Фастів-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Славутич 16:57
Малейки 17:11 17:12 1 мин
Жукотки 17:22 17:23 1 мин
Левковичі 17:29 17:30 1 мин
Чернігів 17:50 18:00 10 мин
Муравійка 18:22 18:23 1 мин
Ім.Бориса Олійника 18:33 18:37 4 мин
Вересоч 18:47 18:49 2 мин
Вертіївка 19:02 19:03 1 мин
Ніжин 19:20 19:23 3 мин
Носівка 19:40 19:41 1 мин
Бобровиця 19:58 19:59 1 мин
Бровари 20:31 20:32 1 мин
Дарниця 20:46 20:49 3 мин
Видубичі 20:59 21:01 2 мин
Київ-Московськ. 21:04 21:05 1 мин
Північна 21:11 21:14 3 мин
Караваєві Дачі 21:19 21:20 1 мин
Київ-Волинський 21:26 21:33 7 мин
Вишневе 21:40 21:41 1 мин
Боярка 21:51 22:06 15 мин
Васильків-1 22:20 22:21 1 мин
Мотовилівка 22:31 22:32 1 мин
Фастів-1 22:55

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут