Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 890 на 2017 рік (54565)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Вінниця - Коростень-П-З та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «890 » Вінниця - Коростень-П-З

періодичність руху поїзда № 890 Вінниця - Коростень-П-З на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Вінниця - Коростень-П-З 890 з 11/12/2016 щоденно, крім понеділків 3:51

Сезонний графік руху поїзда № «890 » Вінниця - Коростень-П-З на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 890 » Вінниця - Коростень-П-З планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «890 » Вінниця - Коростень-П-З »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Вінниця 13:44
Калинівка-1 14:05 14:09 4 мин
Козятин-1 14:48 14:50 2 мин
Бердичів 15:15 15:17 2 мин
Кодня 15:43 15:44 1 мин
Житомир 16:07 16:12 5 мин
Горбаші 16:33 16:35 2 мин
Нова Борова 16:56 16:58 2 мин
Коростень-П-З 17:35

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут