Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 818 на 2017 рік (54532)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Північна 3 Пл. - Ворожба-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «818 » Північна 3 Пл. - Ворожба-Пас.

періодичність руху поїзда № 818 Північна 3 Пл. - Ворожба-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Північна 3 Пл. - Ворожба-Пас. 818 цілий рік щоденно 4:59

Сезонний графік руху поїзда № «818 » Північна 3 Пл. - Ворожба-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 818 » Північна 3 Пл. - Ворожба-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «818 » Північна 3 Пл. - Ворожба-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Північна 3 Пл. 09:52
Видубичі 10:03 10:05 2 мин
Дарниця 10:15 10:18 3 мин
Бровари 10:31 10:32 1 мин
Бобровиця 11:02 11:03 1 мин
Носівка 11:20 11:21 1 мин
Ніжин 11:37 11:39 2 мин
Крути 11:54 11:55 1 мин
Плиски 12:10 12:11 1 мин
Старий Луг 12:22 12:23 1 мин
Бахмач-Київ. 12:31 12:32 1 мин
Бахмач-Пас. 12:36 12:38 2 мин
Конотоп-Пас. 13:00 13:14 14 мин
Залізобетон. 13:18 13:19 1 мин
Пост 6 Км(Бахм) 13:22 13:23 1 мин
Калинівка 13:26 13:27 1 мин
Джигаївка 13:31 13:32 1 мин
Дубінка 13:43 13:44 1 мин
Зафатівка 13:46 13:47 1 мин
Грузське 13:50 13:51 1 мин
Путейська 13:56 13:57 1 мин
Степанівка 14:03 14:04 1 мин
Путивль 14:13 14:15 2 мин
Клепали 14:22 14:23 1 мин
Карпилівка 14:27 14:28 1 мин
Кошари 14:33 14:34 1 мин
Бабаківка 14:39 14:40 1 мин
Ворожба-Пас. 14:51

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут