Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 828 на 2017 рік (54528)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Мукачеве - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «828 » Мукачеве - Львів

періодичність руху поїзда № 828 Мукачеве - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Мукачеве - Львів 828 з 11/12/2016 щоденно, крім четверга 4:05

Сезонний графік руху поїзда № «828 » Мукачеве - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 828 » Мукачеве - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «828 » Мукачеве - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Мукачеве 16:39
Карпати 16:54 16:55 1 мин
Свалява 17:04 17:06 2 мин
Воловець 17:37 17:39 2 мин
Скотарське 17:49 17:50 1 мин
Лавочне 18:14 18:16 2 мин
Славське 18:28 18:30 2 мин
Тухля 18:40 18:41 1 мин
Гребенів 18:51 18:52 1 мин
Сколе 19:00 19:02 2 мин
Стрий 19:31 19:35 4 мин
Миколаїв-Дніст. 19:57 19:59 2 мин
Пустомити 20:21 20:23 2 мин
Львів 20:44

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут