Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 758 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) на 2017 рік (49223)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Могилів Подільський - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «758 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Могилів Подільський - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 758 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) Могилів Подільський - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Могилів Подільський - Київ-Пас. 758 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) з 12/12/2016 по понеділках, четвергах, суботах 6:22

Сезонний графік руху поїзда № «758 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Могилів Подільський - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 758 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Могилів Подільський - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «758 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Могилів Подільський - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Могилів Подільський 02:13
Вендичани 02:43 02:44 1 мин
Котюжани 03:06 03:07 1 мин
Копай 03:20 03:21 1 мин
Бар 03:47 03:49 2 мин
Жмеринка-Пас. 04:24 04:56 32 мин
Вінниця 05:36 05:38 2 мин
Козятин-1 06:28 06:30 2 мин
Київ-Пас. 08:35

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут