Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 329 на 2017 рік (353)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Суми - Новгород-Сіверський та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «329 » Суми - Новгород-Сіверський

періодичність руху поїзда № 329 Суми - Новгород-Сіверський на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Суми - Новгород-Сіверський 329 з 12/12/2016 по понеділках, середах, четвергах та суботах 5:43

Сезонний графік руху поїзда № «329 » Суми - Новгород-Сіверський на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 329 » Суми - Новгород-Сіверський планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «329 » Суми - Новгород-Сіверський »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Суми 15:42
Білопілля 16:33 16:35 2 мин
Ворожба-Пас. 16:47 17:09 22 мин
Путивль 17:41 17:43 2 мин
Конотоп-Пас. 18:27 18:57 30 мин
Кролевець 19:36 19:38 2 мин
Терещенська 20:00 20:02 2 мин
Шостка 20:17 20:40 23 мин
Новгород-Сіверський 21:25

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут