Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 99 на 2017 рік (352)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Ужгород та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «99 » Київ-Пас. - Ужгород

періодичність руху поїзда № 99 Київ-Пас. - Ужгород на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Ужгород 99 з 11/12/2016 щоденно 14:30

Сезонний графік руху поїзда № «99 » Київ-Пас. - Ужгород на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 99 » Київ-Пас. - Ужгород планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «99 » Київ-Пас. - Ужгород »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 17:42
Святошин 18:04 18:06 2 мин
Малин 19:09 19:11 2 мин
Коростень-П-З 19:48 19:50 2 мин
Яблунець 20:27 20:38 11 мин
Новоград-Волинський 1 21:14 21:16 2 мин
Шепетівка-1 22:07 22:09 2 мин
Славута-1 22:31 22:33 2 мин
Кривин 22:47 22:49 2 мин
Острог 23:06 23:08 2 мин
Дубно 23:57 23:59 2 мин
Броди 00:40 00:42 2 мин
Львів 01:53 02:21 28 мин
Стрий 03:27 03:29 2 мин
Славське 04:25 04:28 3 мин
Лавочне 04:43 04:53 10 мин
Воловець 05:30 05:38 8 мин
Свалява 06:09 06:12 3 мин
Карпати 06:22 06:24 2 мин
Мукачеве 06:39 06:46 7 мин
Батьово-Пас. 07:19 07:22 3 мин
Ужгород 08:12

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут