Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 330 на 2017 рік (339)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Новгород-Сіверський - Суми та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «330 » Новгород-Сіверський - Суми

періодичність руху поїзда № 330 Новгород-Сіверський - Суми на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Новгород-Сіверський - Суми 330 з 12/12/2016 по понеділках, середах, четвергах та суботах 6:05

Сезонний графік руху поїзда № «330 » Новгород-Сіверський - Суми на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 330 » Новгород-Сіверський - Суми планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «330 » Новгород-Сіверський - Суми »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Новгород-Сіверський 22:05
Шостка 22:50 23:13 23 мин
Терещенська 23:28 23:30 2 мин
Кролевець 23:53 23:55 2 мин
Конотоп-Пас. 00:32 01:14 42 мин
Путивль 02:01 02:03 2 мин
Ворожба-Пас. 02:38 03:00 22 мин
Білопілля 03:13 03:18 5 мин
Суми 04:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут