Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 780 (ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС) на 2017 рік (194)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Суми та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «780 (ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Суми

періодичність руху поїзда № 780 (ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС) Київ-Пас. - Суми на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Суми 780 (ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС) з 11/12/2016 щоденно 4:21

Сезонний графік руху поїзда № «780 (ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Суми на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 780 (ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Суми планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «780 (ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Суми »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 17:09
Дарниця 17:24 17:26 2 мин
Ніжин 18:27 18:28 1 мин
Бахмач-Пас. 19:10 19:11 1 мин
Конотоп-Пас. 19:31 19:35 4 мин
Путивль 20:08 20:09 1 мин
Ворожба-Пас. 20:32 20:47 15 мин
Білопілля 20:53 20:54 1 мин
Суми 21:30

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут