Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 64 (ОБЕРІГ) на 2017 рік (1324)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «64 (ОБЕРІГ)» Київ-Пас. - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 64 (ОБЕРІГ) Київ-Пас. - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Харків-Пас. 64 (ОБЕРІГ) 22/01-3/06/2017 та з 22/09/2017 щоденно 8:05

Сезонний графік руху поїзда № «64 (ОБЕРІГ)» Київ-Пас. - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 64 (ОБЕРІГ)» Київ-Пас. - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «64 (ОБЕРІГ)» Київ-Пас. - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 22:22
Дарниця 22:40 22:44 4 мин
Бориспіль 23:02 23:04 2 мин
Гребінка 00:22 00:24 2 мин
Лубни 01:06 01:08 2 мин
Миргород 02:04 02:06 2 мин
Гоголеве 02:21 02:23 2 мин
Полтава-Київська 03:22 03:42 20 мин
Люботин 05:41 05:43 2 мин
Харків-Пас. 06:27

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут