Актуальное расписание автобусов отобразится после заполнения формы !

Форма позволяет узнать расписание всех перевозчиков, как по Украине так и международных рейсов. Отображенные под формой рейсы, являются акционными предложениями от перевозчиков и имеет ограничение по времени!

Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

АВТОВОКЗАЛИ, РОЗКЛАД АВТОБУСІВ, КВИТКИ НА АВТОБУС 

Ми створили цей сайт, що б ви могли отримати інформацію з перших рук, в будь-який час доби. Тут зібрана інформація про автовокзалах, квитках на автобус, розкладі автобусів, а так само описані варіанти купівлі квитків через інтернет. На жаль, на сьогоднішній день в Україні немає єдиної системи відображення автобусних рейсів, як для внутрішніх так і міжнародних рейсів. Тому ми розмістили всі системи на одному сайті. Це не багато не зручно, але є і позитивний момент трохи втративши час в момент пошуку, ви зможете знайти оптимальну вартість проїзду. Ми так само обіцяємо зробити окремі сторінки з інформацією, де буде вказано в якій системі шукати акційні квитки. Так само просимо вас допомогти зробити наш сайт зручним і корисним для вас. Всі пропозиції можна відправити нам на електронну пошту або через окрему форму на сторінці "Про компанію". 

НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗАПОВНЕНА ТІЛЬКИ РОСІЙСЬКА ВЕРСІЯ, АЛЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ МИ ВИПРАВИМО ЦЕЙ НЕДОЛІК.

Далі текст не несе корисної інформації і ми його незабаром приберемо 

Не всі люблять літаки чи поїзди! А з сьогоднішнім обслуговуванням та технічним розвитком такої, здавалося б, простий вид транспорту як автобус перетворився на шикарний і затишний «перевізник» пасажирів на величезні відстані. Саме подібний вид транспорту радо підносить всім бажаючим (у справному вигляді) Київський автовокзал ... 

  Київський автовокзал, будучи структурним підрозділом середніх розмірів, допоможе Вам придбати квитки на автобус за обраним Вами рейсу дешево і без зайвих витрат часу. Кожен день автовокзал обслуговує і успішно відправляє по "спорудженим" маршрутам тисячі пасажирів на сучасних комфортабельних автобусах! 

На загальній площі приблизно в 3450 м2 розмістилися каси з попереднього продажу квитків, там же на автовокзалі працюють камери для зберігання багажу, спеціальні кімнати матері і дитини та інші приміщення для надання послуг різного роду. Медпункт з новітнім обладнанням, щодня проводить передрейсовий огляд всіх водіїв міжнародного та міжобласного сполучення. Він до того ж здатний надати першу медичну допомогу пасажирам при необхідності. 

  Всього на вокзалі обладнано 11 платформ довжиною 110 метрів. Завжди активно електронне табло для ознайомлення пасажирів з розкладом руху і дані про наявність вільних місць у транспорті. 

  Міжнародні каси для купівлі квитків в європейські країни і систему, при якій всі пасажири зможуть запросто купити квиток для відправлення з будь автостанції Києва, ще планується ввести. 

Конкретно цей сайт надає всю супутню інформацію стосовно автобусних перевезень, здійснюваним через Київський автовокзал, діючи як по міжобласним, так і за міжнародними рейсам. Ви можете поцікавитися таблицею пільг, в конкретному розділі можете подивитися розклад автобусів, щоб точно визначитися з відправленням на цьому транспорті. Зрозуміло, ресурс допоможе Вам придбати квитки на автобус або на поїзд за допомогою онлайн оплати електронною валютою. Плюс до всього перерахованого, сайт допоможе забронювати міжнародний рейс для Вас або вашої родини, переоформити квитки, інформувати про найостанніші новини автотранспорту і, звичайно ж, проінформувати про синоптичних даних в містах країни (погода, атмосферний тиск). 

Таким чином, піклуючись про додаткове поліпшенні та полегшенні обслуговування кожного з пасажирів, ми (в особі адміністрації ресурсу) і працівники автовокзалу щосили намагаємося передбачити всі Ваші потреби, щоб забезпечити якісні автобусні переїзди на найвищому рівні. 

Найбільш повна інформація про рейси по Україні з Київських автостанцій та Центрального автовокзалу розміщена в системі Т2Т. Дана система дозволяє подивитися розклад руху автобусів по Україні, забронювати квиток і при бажанні викупити його через інтернет, сплативши будь-яким зручним для Вас способом. 

Натисніть на посилання ДЛЯ ПЕРЕХОДУ В СИСТЕМУ РОЗКЛАДИ БРОНЮВАННЯ ТА ПРОДАЖУ КВИТКІВ НА АВТОБУС 

НОВИНКА!! Ця система дозволяє подивитися розклад поїздів та провести покупку квитка через інтернет. 

ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ! 

Наступна система компанії Е-Tr розроблена фахівцями для перевізників дозволяючи формувати автобусні рейси, але так як попит на електронний квиток зростає з кожним роком було прийнято рішення створити модуль для прямого продажу квитків пасажирам через інтернет. дана система дозволяє продавати квитки на автобус як по Україні так і на міжнародні рейси 

Натисніть на посилання ДЛЯ ПЕРЕХОДУ В СИСТЕМУ РОЗКЛАДИ БРОНЮВАННЯ ТА ПРОДАЖУ КВИТКІВ НА АВТОБУС 

Ще одна спеціалізована система розкладу міжнародних рейсів, бронювання і продажу квитків на автобус розроблена фахівцями за кордону. Дана система дозволяє покапать квитки на автобус як з України так і по всій Європі, з усе можливими пересадками акційними тарифами. 

Натисніть на посилання ДЛЯ ПЕРЕХОДУ В СИСТЕМУ РОЗКЛАДИ БРОНЮВАННЯ ТА ПРОДАЖУ КВИТКІВ НА Міжнародні АВТОБУСИ.